, سوالات متداول
: سوالات متداول
بخوانید, یاد بگیرید و حتی درآمد بیشتری کسب کنید!
# 1
آذرباکس چیست؟
آذرباکس علاقه مند است شما را به صورت رایگان برای کسب درآمد به عضویت درآورد.جایی که شما با کلیک کردن و دیدین تبلیغات (آگهیهای کلیکی) کسب درآمدخواهید کردوجایی که موسسات و نفرات،ایده، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارندودر تجارت ما همه یک برنده هستند،شما با استفاده از یک متد ساده و کارآزموده شده می توانید هم درآمد داشته باشید و یااینکه محصولات خودتان را به نمایش بگذارید. مهمتر از همه اینست که ما با ادغام چندین روش در دنیای بزرگ تبلیغاتی اینترنتی این موسسه را بنا کرده ایم و با استفاده از مجهزترین وسایل و امکانات آمده ایم تا جای بحق خود را در این تجارت داشته باشیم، پس با خیال راحت به جمع آذرباکسی ها بپیوندید ، ما آمده ایم تا با شما رشد کنیم
# 2
چگونه با آذرباکس تماس بگیریم؟
اگر شما وارد سایت شده اید میتوانید با مراجعه به بخش پشتیبانی و ارسال یک تیکت ویا همان درخواست برای ما با ما در ارتباط باشید و حداکثرتا 48 ساعت کاری پاسخ خود را دریافت نمایید. درصورتی که شما وارد سایت نشده اید میتوانید از طریق ایمیل info@azarbux.com با ما در ارتباط باشید.
# 3
این تجارت چگونه کار میکند؟
بسیار ساده،تبلیغ دهندگان وبسایتها و فروشگاههای اینترنتی برای تبلیغ وب سایت خود مبلغی را می پردازند و شما با دیدن این تبلیغات درآمد خواهید داشت. ما برای اینکه شما درآمد بیشتری داشته باشید یک لینک مخصوص به هر عضو اختصاص داده ایم و شما با تبلیغ این لینک دروبسایتها و شبکه های اجتماعی و یا توسط ایمیل می توانید نفراتی را بصورت رایگان برای خود پیدا کنیدوبابت هر کلیکی که آنها انجام میدهند مبلغی به حساب جاریتان اضافه میگردد و یا شما می توانید بسته های کلیکی خریداری کنید و این بسته های کلیکی نوعی کمک برای کاربران عضو محسوب میشود که بصورت رباتیک انجام میشودو روزانه مبلغی را بدست میاورید.
# 4
از کلیک های خودم چقدر درآمد کسب میکنم؟
<
طلایینقره ایبرنزیاستاندارد/پیشرفته
آگهی هاخودمخودمخودمخودمخودمخودمخودمخودم
خیلی کوچک5 تومان---5 تومان---5 تومان---5 تومان---
کوچک7 تومان---7 تومان---7 تومان---7 تومان---
استاندارد500 تومان400 تومان300 تومان20 تومان------------
برنزی500 تومان400 تومان300 تومان---------------
برنزی500 تومان400 تومان------------------
طلایی500 تومان---------------------
# 5
از آگهی های درخواست عضویت چگونه کسب درآمد نمایم؟
آگهی های درخواست عضویت در دو نوع استاندارد 100 تومانی و مینی 50 تومانی موجود می باشند که کاربران با انجام درخواست پیشنهاد شده و ارسال مدارک خواسته شده بعد از تایید کاربر تبلیغ دهنده مبلغ آن درخواست عضویت به حساب کاربر اضافه خواهد شد.
کاربران میتوانند از طریق بخش پیشینه ها پیگیر درخواست خود باشند و وضعیت نهایی آن را مشاهده نمایند.
# 6
پرداخت به من چگونه انجام خواهد شد؟
در حال حاضر پرداخت از طریق تمامی بانکهای عضو شتاب مثل بانک صادرات ، ملی ، ملت،تجارت،سامان،پارسیان و دیگر بانکها(حسابهای شبا) انجام خواهد شد تمامی واریزها از طرف آذرباکس ظرف8روز اداری بعد از درخواست برداشت شما انجام خواهد شد و بعد از تایید آن با توجه به نوع حساب شما و فعالیتی که دارید و بانک مربوطه می تواند بصورت لحظه ای یا تا ۴۸ ساعت دیگر طول بکشد. ضمنا درخواست برداشت حساب جاری در تمامیه عضویتهای طلایی،نقره ای،برنزی،پیشرفته واستاندارد هر 20 روز یک بار است :.
# 7
چه زمانی میتوانم درآمد خود را دریافت کنم؟
حساب جاری قابل برداشت است،زمانی که موجودی حساب جاری شما به حداقل میزان تعیین شده رسید میتوانید درخواست برداشت موجودی خود را بدهید!
  • برداشت موجودی در مرحله اول 10000 تومان میباشد.
  • برداشت موجودی در مرحله دوم 15000 تومان میباشد.
  • برداشت موجودی در مرحله سوم به بعد 30000 تومان میباشد.
# 8
پرداخت خودکار چیست؟
زیرمجموعه عضوهایی مثل شما هستند که به عضویت سایت درآمده اند،هرچند که آنها می توانند برای شما درآمد زا باشند،این درحالیست که برای خودشان هم درآمد دارند.ما دارای 2 نوع زیرمجموعه هستیم

افراد ارجاعی مستقیم: نفراتی هستند که برای عضویت در سایت از اسم شما به عنوان معرف استفاده می کنند
زیرمجموعه اجاره ای: نفراتی هستند که شما با پرداخت هزینه به مدت معین اجاره خواهید کرد تا برای شما تبلیغات ببینند و شما بابت هر تبلیغ دیده شده از طرف آنها درآمد کسب خواهید کرد.

تعرفه قیمت ها برای زیرمجموعه اجاره ای:

طلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
ماهیانه2100 ت1700 ت1250 ت850 ت850 ت
روزانه پ.خودکار70.00 ت56.67 ت41.67 ت28.33 ت28.33 ت


تعرفه قیمت ها برای خرید زیرمجموعه مستقیم دائمی:

طلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
5500 ت6000 ت7000 ت8000 ت8000 ت
# 9
خلاصه ای از انواع حساب در سایت:
پرداخت خودکار ساده ترین روش برای پرداخت زیرمجموعه ها میباشد.
هنگامی که پرداخت خودکار فعال باشد, با اولین کلیک زیرمجموعه روزانه به طور خودکار یک روز بیشتر تمدید میشود و به اندازه یکروز از حساب شما کسر هزینه آن کسر میشود.اگر هیچ زیرمجموعه ای در یک روز خاص کلیکی نداشته باشند، هیج مقداری از شما کسر نخواهد شد
در این روش شما مجبور نخواهید بود هر 30 روز برای آنها پرداخت نمایید.
به عبارت خیلی ساده تر: هر بار که پرداخت خودکار برای یک کاربر انجام شود یک روز به زمان انقضای زیرمجموعه اضافه می شود. بعنی با هر 7 تومان یک روز زیرمجموعه خود را تمدید می کنید و لازم نیست هزینه 30 روز را یکجا واریز نمایید
# 10
آیا هر تعداد نفر میتوانند از یک خانه عضو شوند؟
تعویض نفرات ارجاعی جزئی از خدمات ما می باشد که شما می توانید با استفاده از این روش نفرات اجاره ای خود را که به اندازه کافی فعال نیستند و یا برای شما پول ساز نیستند را با یک هزینه بسیار اندک با یک عضو دیگر عوض کنید، مدت زمان باقی مانده اجاره برابر با نفر قبلی خواهد بود با تفاوت اینکه شما یک عضو کاملا متفاوت را اجاره کرده اید.

تعرفه قیمت تعویض زیرمجموعه اجاره ای:

طلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
700 ت500 ت300 ت200 ت200 ت
# 11
تبلیغات در سایت:
سقف زیرمجموعه:
طلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
تعداد زیرمجموعهحداکثرحداکثرحداکثرحداکثرحداکثر
مستقیم200200200200200
اجاره ای300300300200200

زمان پرداخت بعدی:
طلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
فاصله بین دو برداشت15 روز12 روز10 روز10 روز10 روز

روزهای مجاز مرخصی:
طلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
تعداد مرخصی30 روز30 روز0 روز0 روز0 روز

فاصله بین دو اجاره زیرمجموعه:
طلایینقره ایبرنزیپیشرفتهاستاندارد
زمان مجاز برای اجاره5 روز5 روز5 روز5 روز5 روز
# 12
آگهی های مدیر چیست؟
خیر،فقط یک کاربر در یک خانواده اجازه ثبت نام دارد، مگر اینکه شما دارای 2 خط اینترنت کاملا متفاوت و 2 آی پی آدرس متفاوت باشید.توضیح :آدرس آی پی ، شماره شناسایی هر کامپیوتر متصل به شبکه اینترنت است. بنابر این می توان گفت که آی پی، شماره شناسایی هر کاربر اینترنتی است.اگر سعی کنید آی پی خود را دست کاری کنید و یا با هر روشی عضو کنید ، سیستم ضد تقلب پیشرفته اتوماتیک در وب سایت، شما را شناسایی و حساب شما را مسدود خواهد کرد و شما دیگر هرگز نمی توانید دوباره عضو سایت شوید.
# 13
چند نوع موجودی در سایت داریم و چگونه استفاده می شوند؟
برای تبلیغات در سایت به صورت بنر یا کلیک ابتدا در سایت ثبت نام نمایید در صورتی که موجودی حساب شما کافی نمیباشد ابتدا موجودی حساب خود را افزایش دهید و سپس آگهی خود را در سایت ثبت نمایید.

این چیزی است که ما به شما پیشنهاد میکنیم:

مدیریت آگهی ها
  • شما تنها به یکبار تایید برای نمایش آکهی خود دارید.
  • شما میتوانید متوقف/ادامه دهید نمایش آگهی را همچنین میتوانید آن را حذف نمایید.
  • شما میتوانید کلیک بخرید و آن را بین آگهی هایتان توزیع کنید.
  • دسترسی به اطلاعات دقیق و جزئیات آن در هنگام و بعد از نمایش آگهی .
مدیریت بسته های کلیک
  • به تعدادی که نیاز دارید کلیک بخرید.
  • شما تصمیم بگیرید که چه تعداد کلیک میخواهید بر روی تبلیغات شما انجام شود..
سیستم ضد تقلب قدرتمند
  • آگهی شما توسط سیستم قدرتمند ضد تقلب محافظت میشود.
# 14
آگهی ها را چگونه مشاهده نمایم؟
آگهی هایی وجود دارد که به وسیله مدیر به نمایش گذاشته میشوند که همه کابران باید آن را مشاهده نمایند. شما برای باز شدن سایر آگهی ها نیاز دارید که روی این آگهی کلیک کنید. شما برای مشاهده آگهی های مدیر مبلغی دریافت نمیکنید.
# 15
آگهی ها را نمی توانم مشاهده کنم!!!
در آذرباکس دو نوع موجودی وجود دارد:
1- موجودی حساب جاری: موجودی این حساب از طریق کلیک های شما و زیرمجموعه های شما افزایش می یابد و شما تنها می توانید موجودی این حساب را از سایت برای واریز به حساب بانکی خود درخواست نمایید.

موجودی حساب سپرده: موجودی این حساب از طریق انتقال از حساب جاری و یا انتقال مستقیم از حساب بانکی عضو شبکه شتاب افزایش می یابد. حساب سپرده برای نقل و انتقالات مالی و خریدهای شما در آذرباکس مورد استفاده قرار میگیرد مانند: خرید زیرمجموعه، تبلیغات، عضویت ویژه و ... ؛ توجه داشته باشید که موجودی این حساب قابل واریز به حساب بانکی شما نمی باشد.
# 16
چگونه می توانم در آذرباکس تبلیغات نمایم؟
برای مشاهده آگهی ها و دریافت مبلغ پورسانت کافی است به صفحه مشاهده آگهی ها مراجعه نمایید. بعد از کلیک بر روی هر آگهی علامت تیک کوچکی بر روی آگهی نمایش داده می شود که بعد از کلیک بر روی این علامت به صفحه مشاهده آگهی ارجاع داده می شوید که پس از سپری شدن زمان مشخص پیغام اضافه شدن پورسانت خود را مشاهده میکنید که بعد از آن می توانید صفحه آگهی را بسته و آگهی بعدی را مشاهده نمایید.
# 17
مبلغ حساب من چرا کم شده است؟
از مشکلاتی که برخی کاربران دارند و بسیار سوال می پرسند دیده نشدن آگهی ها می باشد. لازم به ذکر است که برای مشاهده آگهی ها شما به فعال بودن جاوا اسکریپت و فلش پلیر بر روی مرورگر خود نیاز دارید همچنین بهتر است از مرورگر مناسب و به روز استفاده نمایید. پیشنهاد ما مرورگر فایرفاکس میباشد.
اکثر مواقع به دلیل پایین بودن سرعت اینترنت یا مشکلات دیگر فایل جاوا اسکریپت حاوی آگهی ها بارگزاری نمی شود که باعث ندیدن آگهی ها توسط شما می شود. در صفحه آگهی ها عمل تازه سازی صفحه را انجام دهید تا آگهی ها نمایش داده شوند.
# 18
آیا برای برداشت از حساب هزینه ای وجود دارد؟
در آذرباکس می توانید به دو صورت تبلیغات نمایید و آگهی خود را ثبت کنید:
1- تبلیغات بنری
2- تبلیغات کلیکی وبسایت
در هر دو روش شما ابتدا نیاز به خرید کلیک و یا مدت نمایش آگهی دارید بعد از خرید یک پلن نمایش یا کلیک می توانید تبلیغات خود را اضافه نمایید. دقت نمایید که در روش تبلیغات کلیکی بعد از ثبت آگهی، آگهی شما نیاز به تایید مدیر سایت دارد اما در روش بنری به محض ثبت بنر می توانید آن را مدیریت نمایید.

بعد از ثبت و تایید آگهی، آگهی های خود را می توانید از قسمت مربوط به خود مدیریت نمایید و بسته نمایش یا کلیک خریداری شده خود را به آگهی ها و بنر های خود اختصاص دهید و یا آگهی های خود را متوقف یا حذف نمایید.

نکته مهم: به صِرف ثبت آگهی از طرف شما، آگهی شما در سایت به نمایش نمی آید و لازم است شما از قسمت مدیریت آگهی ها، تبلیغات خود را مدیریت نموده و پلن نمایش یا کلیک مربوطه را به آن اضافه نمایید تا تبلیغات شروع به نمایش کند.
, سوالات متداول
logo-samandehi